Загугліть “Базова стратегія блекджеку” і ви знайдете більше, ніж коли-небудь хотіли знати. Зверніть увагу, що з кожною незначною зміною в правилах змінюється й оптимальна стратегія.

Якщо ви хочете чогось дійсно простого: припустіть, що всі невидимі карти (як у дилера, так і у вас) коштують 10, і приймайте рішення відповідно до цього. Отже, якщо у дилера 12-16, скоріше за все, ви прогорите.

Також корисною може бути максимізація очікуваної вартості. Виходячи з відомих і невідомих карт, ви можете дотримуватися стратегії, яка принесе вам найбільше (або найменше) грошей у довгостроковій перспективі. Щоб показати, наскільки важливо це зробити, розглянемо колоду з 21 карти, яка складається з двох 7-ок та трьох 8-ок. Яка ваша найкраща стратегія гри? Поставити ліміт, зачекати, і дилер буде змушений прогоріти, оскільки у нього 14, 15 або 16, і він повинен зібрати нічию, що призведе до його перебору. Базова стратегія продиктувала б менш оптимальний результат, при якому ви потрапили б на 7 або 8, якби не розділили пару, що змусило б вас програти.

Якщо ви знаєте, що всі низькі карти вийшли, що краще — зрівняти ставку або утриматись, коли вам потрібна низька карта? Склад наявної колоди визначає, що може бути витягнуто. Використовуйте цю інформацію, аби вирішити, що для вас важливіше, та дійте відповідно до результату. Ви не можете вигравати кожну роздачу. Зазвичай досвідчені гравці програють більше роздач, ніж виграють, але заробляють більше грошей, ніж втрачають. Як це можливо? Вони ставлять більше на роздачі, які згодом виграють, але намагаються ставити мінімум на роздачі, які скоріше за все програють. У колоді залишилося більше 10-значних карт? Варто поставити більше. У колоді мало десяток? Ставте мінімум.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *