Є три великі відмінності між цими іграми.

Блекджек – це, в основному, навичка, яку можна просто зазубрити. В той час як покер вимагає стратегії, психології та розсудливості.

Будь-який прибуток від блекджеку витягується з казино або онлайн-сайту. Люди, які керують цими місцями, не є азартними гравцями. Це бізнесмени, які не виписують чеки, які не повинні виписувати. Тому вони вживають заходів для виявлення та усунення переможців – деякі м’які (наприклад, відмова від ваших дій), а деякі не дуже м’які. Прибуток в покері витягується з інших гравців, які в цілому є гравцями, а не людьми, що грають в покер як бізнес.

У покері є деякі можливості для бізнесу та спонсорства, єдиним неігровим доходом для гравців у блекджек є написання книг або викладання.

Я знаю людей, які заробляють на життя обома цими заняттями. Профі в блекджеку, як правило, потайливі, самодостатні люди, які часто є відносними одинаками. Вони покладаються на закони ймовірності, щоб заробляти гроші, і витрачають багато зусиль на приховування своїх виграшів. Покерні профі, як правило, більш відкриті та соціальні. Вони покладаються на стратегію та психологію для перемоги.

Тому обидва види ігор можуть бути прибутковими, але в основному для різних типів людей. Більшість професіоналів покеру – погані гравці, а більшість професіоналів у блекджеку не люблять покер. Є й винятки, наприклад, Філ Айві, який чудово грає і в покер, і в азартні ігри з перевагою.

Існує третій варіант – ставки на спорт. Успішні професіонали ставок на спорт, як правило, дуже соціальні. Їх набагато менше цікавлять ймовірності та стратегія, ніж професіоналів блекджеку або покеру. Вони заробляють на психології гравців. Найкращі можливості для бізнесу – також у ставках на спорт.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *