Підрахунок — це не те, що багато хто уявляє. Ви не запам’ятовуєте, які карти вийшли. Ви просто відстежуєте значення, відоме як кількість карт, і за допомогою цього числа визначаєте, коли ставити більше, а коли менше.

  1. Вивчіть базову стратегію. Ви будете дотримуватися базової стратегії більшу частину часу. Вивчіть базову стратегію, яка відповідає грі у вашому місцевому казино. Ось стратегія для 4-8 колод. Це обов’язкова умова для проходження кроку 1. Без цього кроку немає сенсу рахувати карти.
  2. Під час гри починайте рахувати. Коли кожна роздана карта виходить, ви присвоюєте їй номер, який додається до числа, відомого як лічильник. Для початківців я рекомендую систему Hi-Lo. Всі карти 2-6 додають до рахунку 1. Всі Десятки, Валети, Дами, Королі, Тузи віднімають 1 від рахунку. В іншому випадку не змінюйте нічого. Припустимо, у вас залишилося 2, а потім з’являється 6 і 3. Тепер рахунок 4 (+1 через 6, +1 через 3). Далі виходить Дама і 7. Відніміть 1 за Даму, нічого не робіть за 7. Тепер залишилося 3.
  3. Робіть ставку згідно з істинним підрахунком. Це число обчислюється шляхом ділення поточного рахунку (крок 2) на кількість колод, що залишилися у грі. Припустимо, рахунок 5, і залишилося зіграти 2 колоди. Справжнє число — 2,5. Зазвичай вам потрібно оцінити кількість колод, що залишилися для гри. Маєте підрахунок 2, ставте 2 одиниці, підрахунок дорівнює 3, ставте 3 одиниці і так далі. Обмежтеся 6-8 одиницями. Одиницею вважається ваша мінімальна ставка. Якщо ви ставите мінімум $5, то 2 одиниці — це $10.
  4. Не робіть очевидних речей, таких як зміна ставки з $5 до $30 за один раз. І точно не з $25 до $200. Не витріщайтеся на зіграні карти. Поводьтеся нормально, коли рахуєте. Не розмовляйте про те, як ви рахуєте карти. Не кажіть людям, що ви рахуєте карти, після того, як закінчили рахувати карти.
  5. Вивчіть такі індекси, як “Прославлені 18” і “Казкові 4 капітуляції”. Вони використовуються, коли кількість карт стає достатньо великою або малою, щоб змінити вашу основну стратегію гри. Вивчіть їх після того, як опануєте 1-4. Коли ви дійдете до цього етапу, ви зможете легко читати діаграму!

 

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *