Загалом, ніколи.

Причина інтуїтивно досить очевидна. У вас загалом 20. Це дуже хороша сума. Середній прибуток, якщо у вас “тверда двадцятка”, становить близько $0,56 на кожен поставлений долар. Це досить непогані шанси.

Якщо ви зробите спліт, то (принаймні в середньому) перетворите цей хороший загальний підсумок на дві набагато менш хороші руки. Ба більше, ви вкладете в банк вдвічі більше грошей, щоб зробити це. Не існує жодного дилерського каре, для якого ця сума в середньому має позитивне очікування. “Найменш погані” руки — це руки проти 5 або 6 дилера, але навіть у цьому випадку очікування нижчі.

Але з іншого боку, розділяти десятки може бути розумно, якщо ви вважаєте, що в решті карт особливо велика кількість десяток. Якщо, наприклад, ви впевнені, що не залишилося нічого, крім десяток, ви можете взяти руку з дуже гарною кількістю 20 і розділити її на дві руки з дуже гарною кількістю двадцяток, і, швидше за все, подвоїти свій прибуток. Існують схеми підрахунку десяток, які враховують це. Однак така гра буде досить серйозною підказкою того, що ви рахуєте, і, швидше за все, приверне додаткову небажану увагу до вашої гри.

Контент на правах бонуса. У класичній книзі Еда Торпа “Переграй дилера” автор розповідає цікаву історію, як він грав у Пуерто-Рико за правилами гри в одну колоду, де роздавали буквально до останньої карти та дозволяли подвоювати будь-яку суму. Крім того, що він рахував десятки, він також відстежував зіграні тузи. Йому роздали важку двадцятку, і залишилася одна карта, яка, на його думку, була єдиним незіграним тузом (він грав кілька годин і розглядав можливість того, що міг помилитися з підрахунком). Якби він подвоїв ставку, то виграв би вдвічі більше за цю роздачу. Якби він залишився на місці, то також виграв би, але тільки свою єдину суму.

Отже, він перевертає свою руку і подвоює ставку.

Дилер намагається (задумливо) відговорити його від цієї неймовірно безрозсудної гри. Це триває кілька хвилин, коли Торп втрачає терпіння і каже: “Ви можете просто віддати мені цього клятого туза?”. Дилер здає туза, розплачується з ним, а потім одразу ж забороняє йому грати в казино.

Це називається “виграти битву, але програти війну”.

By admin

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *