Це залежить від гри та алгоритму, що застосовується. Коли ви не використовуєте фізичні колоди, спосіб моделювання колод відрізняється для кожного сайту та додатку казино.
Якщо ви шукаєте відповідь на питання, чи працює підрахунок карт в онлайн-блекджеку, подумайте ось про що. Розробники програмного забезпечення для таких сайтів очікують, що люди спробують саме це. Навіть коли вам пощастить знайти особливо етичний сайт, який точно імітує 3-, 5- або 7-колодний шуз (роздавальник карт), і вам здається, що на ньому підрахунок карт дає перевагу гравцю — не розраховуйте на це.
Розробити алгоритм, який обходить лічильники карт, не так вже й складно. Вам просто потрібно завантажувати нову колоду кожні 52 карти або близько того, а потім рандомізувати отриманий масив. Якщо ви хочете бути особливо жорстоким, ви можете зайти так далеко, що визначатимете кожну роздачу і перетасовуватимете, якщо одна і та ж карта з’являється кілька разів протягом, скажімо, 2 роздач. Таким чином, гравець думає, що жеребкування є випадковим, але насправді ви завжди тасуєте нові карти. При цьому зберігаючи максимальний розмір масиву і підтримуючи певну випадковість.
Така випадковість виглядає дуже реалістично, але це зовсім не так!